Archer's Voice. Znaki miłości

ROMANS WSZECH CZASÓW WEDŁUG GOODREADS

ŚWIATOWY BESTSELLER. KSIĄŻKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY MILIONY CZYTELNICZEK NA CAŁYM ŚWIECIEJEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH POWIEŚCI BOOKTOKA – 119,5 MILIONA WYŚWIETLEŃ

Chciałam ukryć się w małym, spokojnym miasteczku. Zapomnieć o wszystkim. O nocy, kiedy moje życie roztrzaskało się w drobny mak. I gdy już zaczęłam układać sobie wszystko na nowo, spotkałam Archera Hale’a. Trzęsienie ziemi nawiedziło moje życie… a ja już nie chciałam odbudowywać go w pojedynkę.
Archer od wielu lat z nikim nie rozmawiał – zapomniany przez ludzi z miasteczka, odtrącony i zamknięty w sobie. W jego historii było jednak coś więcej niż to, co opowiadał mi swoimi dłońmi. Całe miasto tonęło w tajemnicach i zdradach, a Archer okazał się osią tych sekretów.
Rozdarci między namiętnością i cierpieniem, szukaliśmy sposobu, aby sobie zaufać. Słowa nie są jedynymi znakami miłości. To w ciszy Archera znaleźliśmy wszystko, co potrzebne, by się uleczyć… i żyć.

TA HISTORIA ZŁAMIE CI SERCE I NAUCZY CIĘ NA NOWO ZNAKÓW MIŁOŚCI

TRIGGER WARNING dla książkar! Po przeczytaniu tej powieści Archer zostanie twoim jedynym książkowym mężem.

Nowe wydanie z niepublikowanym dotąd epilogiem.

o książce mówią:

@EmBibliophile

To była taka ciepła, autentyczna i piękna powieść. Czułam ją całym swoim ciałem, całym sercem.

girl reading book on bed evening weekend alone light from the floor lamp

@Ayman

Archer Hale jest najbardziej niewinnym, życzliwym, bezinteresownym, troskliwym, kochającym i odważnym powieściowym bohaterem, o jakim kiedykolwiek czytałam.

A woman reading the Bible, meaning way. Vintage style

@Aestas Book Blog

To jedna z tych powieści, które chwytają za serce od pierwszego słowa. Przeczytałam zaledwie 2% książki, gdy łzy napłynęły mi do oczu. Od samego początku byłam całkowicie zaangażowana w historię.

materiały do pobrania

Scroll to Top