Kup teraz:

To Hate Adam Connor

Nowa, niepublikowana dotąd w Polsce powieść niekwestionowanej królowej #slowburn romansów

Wyobraź sobie, że w domu obok ciebie mieszka aktor-celebryta. Czy nie skusiłaby cię możliwość podglądania seksownego sąsiada?

Ja poczułam się skuszona. I to bardzo.

Ale nawet tak uroczy przystojniak w mgnieniu oka może się okazać totalnym dupkiem i twoim wrogiem numer jeden… Na przykład wtedy, kiedy wpakuje cię do aresztu za stalking.

Po czymś takim nie można się zakochać, nawet jeśli serce i ciało właśnie tego się domagają.

Po prostu nie mogłam mu wybaczyć. 

Gdybym jednak puściła w niepamięć to, jak mnie potraktował, kto wie, co mogłoby się między nami wydarzyć…

materiały do pobrania

O książce mówią:

@0netrueloves

To Hate Adam Connor to opowieść o dziewczynie, która pragnęła księcia z bajki, a zakochała się w przystojnym tacie małego Aidena i – przy okazji – hollywoodzkim aktorze, który, cóż… wsadził ją do więzienia. Przygotuj się na niezapomnianą podróż w krainę romantycznych marzeń!”

Logotyp - Oliwia Stępień

@oliebook

„Jeśli kiedykolwiek tak jak Lucy obiecywałyście sobie, że już nigdy więcej się nie zakochacie, to życzę wam, aby w waszym życiu pojawił się ktoś, kto z determinacją Adama Connora postanowi uleczyć wasze złamane serce.”

IMG_3060

@anassbooks

To hate Adam Connor to rewelacyjna komedia romantyczna, w której motyw popularnego aktora świetnie łączy się z urokiem samotnego ojca. Historia Lucy wciąga od pierwszej strony, dostarczając zarówno śmiechu, jak i wzruszeń.”